Bus Route I - Bus I - Campus -> Poisy Collège - Sibra
Bus Stops
- 1 -
- 2 - IUT
- 3 - Charby
- 4 - Ponchy
- 5 - Arc en Ciel
- 6 - Tilleuls
- 7 - La Cour
- 8 - Nant
- 9 - Evire
- 10 - France Maquis
- 11 - Anémones
- 12 - Plaine Novel
- 13 - Annapurna
- 14 - Aravis
- 15 - France Mont-Blanc
- 16 - France Thônes
- 17 - Salomons
- 18 - Henri Dunant
- 19 - Palais de Justice
- 20 - Bonlieu
- 21 - Sommeiller
- 22 - Gare Quai Nord
- 23 - Aléry Banque de France
- 24 - Pont Neuf
- 25 - Panorama
- 26 - Beauregard
- 27 - Chapelle
- 28 - Espace Vallon
- 29 - Renoir
- 30 - Hauteville
- 31 - Antoine Berthod
- 32 - Meythet S.N.R.
- 33 - Meythet Centre
- 34 - Le Rabelais
- 35 -
- 36 - Creusettes
- 37 -
- 38 - Vernod
- 39 - Couloutte
- 40 - Route de Monod
- 41 - Poisy
- 42 - Poisy Collège